©İZ BİLİŞİM

Hakkımızda

 • Misyonumuz ;

  Firmanıza, ürününüze veya markanıza değer katabilecek çalışmalar yapmak ve bu çalışmalardan gelen başarılardan güç alarak daha büyük plan ve projeler ile yolumuza emin adımlarla devam etmektir.

 • Vizyonumuz ;

  Müşterilerimize verdiğimiz tüm hizmetlerde fiyat, performans ve kalite oranlamasını oldukça iyi bir seviyede tutarak, Türkiye'de saygın ve önde gelen bilişim firmalarından biri haline gelmektir.

 • Kalite Politikamız

  Sunduğumuz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket ediyoruz. Kullandığımız tüm altyapı ve araçların güncel teknoloji ile donatılmış olmasına dikkat ediyoruz.

 • Hedef Kitlemiz

  Firmasını, ürününü veya markasını tanıtmak isteyen özel ve tüzel kişilere; Sosyal Medya Danışmanlığı, Reklam Danışmanlığı, Web Hizmetleri yapıyor ve büyümeleri için stratejiler geliştiriyoruz.

Biz Kimiz ?

Hayatınızda İZ bırakmak için ...

İz Bilişim, bir çok projede yer almış profesyonel bir ekibin tek çatı altında toplanarak siz değerli müşterilerimize dijital marketing konusunda hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Genel olarak Web&Grafik tasarım, E-Ticaret, Sosyal Medya Hizmetleri ve Donanım ve Yazılım Satışı işleri ile ilgilenmekteyiz.

Firmamız, Hatay Web Tasarım alanında öncü firma olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.